O produkcie

Telesforki to wielofunkcyjne autorskie poduszki ślizgowe, służące do zjazdów po śniegu zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Warto pamiętać, że nie jest to produkt stricte sezonowy - nasze poduszki mają szereg zastosowań, dzięki czemu mogą nam służyć przez cały rok, nie tylko zimą.

Jak wykorzystać Telesforki, kiedy śnieg stopnieje? Nasza poduszka może stanowić futurystyczny element wyposażenia wnętrz, dzięki swoim właściwościom z powodzeniem może też służyć jako miękka poduszka do siedzenia na kamiennych schodach przed domem, na mokrej trawie, podczas pikniku, czy wyprawy nad jezioro. Telesforki doskonale sprawdzą się też podczas plewienia i uprawy kwiatów w ogrodzie. Podłóż poduszkę pod kolana, a pielęgnacja ogrodowych kwiatów stanie się o wiele przyjemniejsza. Zastosowań jest naprawdę sporo i tak naprawdę wszystko zależy od kreatywności i pomysłu użytkownika.


Charakterystyka

Poduszka zjazdowa jest wykonana z materiału pokrytego tworzywem sztucznym PVC. Charakterystyczną cechą tego materiału jest zarówno bardzo duża wytrzymałość na rozrywanie jak i na ścieranie. Materiał ten doskonale zachowuje się w niskich temperaturach do - 35 ˚C jak i w warunkach podwyższonej wilgotności podłoża nie tracąc przy tym elastyczności i sprężystości. Wnętrze poduszki wypełnione jest granulatem, w skład którego wchodzi zmielona pianka poliuretanowa.

 • Materiał: płótno banerowe, pianka poliuretanowa z recyklingu.
  check
 • Odporność na niską temperaturę, do -35˚C.
  check
 • Wytrzymałość na rozrywanie i ścieranie!
  check
 • Wnętrze poduszki to wypełnienie z pianki poliuretanowej.
  check
 • Różnorodność w kolorystyce!
  check
 • Poduszka spełnia europejskie normy EN 71 i posiada certyfikat CE
  check

Dlaczego warto
wybrać Telesforki?

Telesforki to gadżet wielofunkcyjny, dający wiele zabawy i radości zarówno najmłodszym jak i dorosłym. Jest praktyczny, wyprodukowany z najlepszych jakościowo materiałów, bardzo wytrzymały, dzięki czemu posłuży nam przez długi czas. Nasze poduszki produkujemy w Polsce.

Dlaczego Telesforki?

 • wytrzymałe na niekorzystne warunki atmosferyczne,
  check
 • idealna alternatywa dla sanek czy popularnego jabłuszka,
  check
 • nie potrzebuje górki pokrytej śniegiem,
  check
 • wypełnienie z pianki poliuretanowej amortyzuje nierówności.
  check

Z nadrukiem

Poduszka z zabawnym wzorem przedstawiającym potworka - Telesforka. Ciekawe zestawienie kolorystyczne i przyjemna grafika z pewnością zaskarbią sobie serce niejednego małego adepta śnieżnego szaleństwa.

Sprawdź

Jednokolorowe

To wzór dla tych, którzy lubią prostotę i są zdeklarowanymi fanami konkretnego koloru. Stonowany wzór w jednym z dostępnych kolorów: fioletowym, zielonym, czerwonym, czarnym, niebieskim, różowym.

Sprawdź

Z personalizacją

Bohater z ulubionej bajki Twojego dziecka? A może niebanalny gadżet dla Twojej firmy? Nic trudnego, przygotowaliśmy dla Ciebie poduszki z indywidualnym nadrukiem.

Sprawdź

Zamów telesforka online!

Poduszka Telesforki nie potrzebuje górki pokrytej śniegiem.
Ślizga się już po lekko oszronionej górce.