O firmie

Telesforki to nasz autorski produkt, który narodził się wraz ze wspomnieniem beztroskich czasów dzieciństwa, gdy jako dzieci, dorastając na wsi, zimą zjeżdżaliśmy z ośnieżonych górek na workach foliowych wypchanych słomą. Było to znacznie wygodniejsze od zjazdów na popularnym jabłuszku.

Stało się to inspiracją do stworzenia profesjonalnych poduszek. Chcąc stworzyć produkt komfortowy w użytkowaniu, a jednocześnie bezpieczny i trwały rozpoczęliśmy testy i prace nad poduszkami Telesforki. W efekcie powstały poduszki wykonane z materiału pokrytego PCV i wypełnione granulatem z pianki poliuretanowej, spełniające europejskie normy EN 71 i certyfikat CE. Co ważne, nasz produkt jest wielofunkcyjny i można z niego korzystać przez cały rok. Poduszki produkujemy sami, jest to produkt w 100 % wyprodukowany w Polsce.


Telesforki powstały z potrzeby stworzenia gadżetu prostego, dającego dużo zabawy i radości, ale również o odpowiedniej wytrzymałości i przede wszystkim bezpiecznego w użytkowaniu przez najmłodszych. Na przestrzeni lat, testując różne warianty i materiały udało nam się stworzyć produkt który nas satysfakcjonuje. Oddajemy w Państwa ręce nasze Telesforki z nadzieją, że będą służyć długo i dawać wiele radości tym małym i tym nieco większym użytkownikom - nie tylko zimą!

Adrian Nowak | Właściciel

Co cechuje nasze poduszki?

Telesforki są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, dzięki czemu spełniają europejskie normy EN71 oraz posiadają certyfikat CE. Naszym priorytetem było stworzenie produktu bezpiecznego w użytkowaniu zwłaszcza przez najmłodszych fanów zimowego szaleństwa.

Telesforki mają szerokie spektrum zastosowania, co pozwala na użytkowanie ich nie tylko zimą, ale praktycznie przez okrągły rok. Warto pamiętać, że poduszki zachowują swoją elastyczność i sprężystość nawet przy dużej wilgotności, natomiast duża powierzchnia kontaktowa z podłożem niweluje ryzyko upadku, a zastosowane wypełnienie z pianki poliuretanowej amortyzuje nierówności. Nasz produkt występuje w szerokiej gamie kolorystycznej, w całości został wyprodukowany w Polsce.


Zamów telesforka online!

Poduszka Telesforki nie potrzebuje górki pokrytej śniegiem.
Ślizga się już po lekko oszronionej górce.